16 Mart 2013 Cumartesi

Yaz elbiseleri

Sıcak günler ufukta görünmekte artık, montları çıkarıp, cicili elbi modellerimizden birini seçip sokağa çıkma vakti yaklaşmakta. Yazın gelmesiyle birlikte yaz sezonu elbise modellerini tüm markalar vitrinlerinde sergilemeye başladı.

Bende birçoğunu gidip bizzat mağazada inceleme fırsatı buldum. Tüm modeller tek kelime ile harika, çiçek desenli elbise modelleri, bol kesim elbise modelleri, tül modeller binlerce çeşit var dersem heralde abartmış olmam.

Hala yaz alışverişine başlamadıysanız ve elbise almak istiyorsanız, artık dikkat edeceğiniz bir kaç şey kaldı.
birincisi elbiseyi sıcak bir günde giyeceğinizi düşünerek seçin. Bir çok marka bu yönde modeller üretiyorlar. pamuk elbiseler özellikle sıcak günlerde sizi rahat ettirecektir. Eğer vaktini yok ise magaza magaza gezecek bir internet adresi var 
http://abiyebudur.blogspot.com/http://abiyebudur.blogspot.com/ bu sitede bir çok markanın elbise modelleri bulunmakta.
diğer yazıda görüşmek üzere.

11 Mart 2013 Pazartesi

Afrodit etek modelleri

2013 yılı etek modelleri bakımından oldukça bereketli bir yıl olacak gibime geliyor. Bir çok markayı analiz ettim ve bir çok markanın modellerini inceledim. Bugün ise sizlere Afrodit marka etek modellerinden bahsetmek istiyorum.

Afrodit bildiğiniz gibi türkiyeden çıkmış bir giyim markası, bu yuzden tüm modelleri türk hanımlarının zevkleri ile çok uyumlu. uzun etek modelleri olarak oldukça geniş bir model seçeneği sunmakta. mini etek konusunda ise aynı şeyi söylemem pek mümkün değil gibi duruyor..

Afrodit çalışan bayanlarıda unutmamış gibi görünüyor, gündüz giyebileceğiniz etek modelleri mevcut. evde veya sokakta giymek için ise lastikli etek modelleri ihtiyacınızı fazlasıyla karşıyacaktır.

Eğer hem uygun fiyatlı hemde şık etek modelleri arıyorsanız afrodit etek modellerine göz atmanızı tavsiye ederim. 

2013 afrodit etek modelleri buyrun