29 Ocak 2013 Salı

Abiye

Abiye moda olarak farklı gecelerde,özel davetler giyilmek için tasarlanmış elbiselere verilen isimdir. Abiye kıyafetlerde öncelik geceye göre en şık ve doğru modeli bir araya getirmektir. Abiye elbise modelleri, yaz günlerinde kısa abiyeler, kış aylarında ise uzun abiyeler giyilir.

Abiye giyerken öncelikle vücut tipinize göre seçmeniz gereken belirli moda kriterleri mevcuttur. Öncelikle abiye seçerken nerede giyileceği konusunda bir seçim yapmanız gereklidir. Düğün için seçilen bir abiye, daha düz ve sade bir model olmalıdır. Gala ve balo için ise yırtmaçlı veya kısa abiye giyebilirsiniz. Renk olarak ise ten renginiz ve aynı zamanda nasıl bir mekanda giyecekseniz bununla ilgili bir karara varmanız, hem daha şık hemde daha doğru bir model seçmeniz açısından size faydalı olacaktır. 2013 yılının abiye modelleri, ünlü moda evlerinin koleksiyonları incelediğim kadarıyla, kısa abiye ve uzun abiye olarak iki bölüme ayırabiliriz. Kısa abiye modelleri, derin sırt yırtmaçları ve etek yırtmaçları şeklinde tasarlanmış modellere sahipler.
Uzun abiye modelleri ise daha süslü ve şık modeller mevcut, seri üretim yapan markaların modellerine bakacaksanız eğer, mango ve zara abiye modellerine bir göz atmanızı tavsiye ederim, bunların dışında ng style, miss ipekyol, barbara bui, koton abiye modelleride hem fiyat olarak çok uygun ve güzeller.

Şimdilik bu kadar hoşçakalın.

26 Ocak 2013 Cumartesi

Abiye Budur

Abiye budur, moda ve giyim üzerine kurulmuş Türkiye'nin en geniş kapsamlı moda sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Sitede binlerce abiye modelini, elbise modelini, etek modelini,pantolon modelini, hırka modelini, gömlek modelini,ayakkabı modellerini bulmanız mümkün.

Özellikle 2013 yılı modelleri ön plana çıkaran abiye budur, alışveriş yapmak isteyen insanlara rehber bi site olma özelliğini sürdürmektedir. Tüm giyim markalarının yeni sezon ürünleri, indirim haberleri moda ile ilgili tüm haberler, abiye budur editörleri tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Eğer sizde güzel bir alışveriş deneyimi yaşamak, ve her alışverişten karlı çıkmak istiyorsanız, alışverişten önce mutlaka abiye budura bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Kış ayları dolayısıyla mont ve kaban modellerine öncelik veren abiye budur da, sergilenen her ürün 2013 yılına ait ürünler olup, mağazalarda satışta bulunmaktadır. Binlerce marka tek bir adreste sizi bekliyor.

Abiye modellerinde ise daha itinalı çalışan abiye budur, Türkiye de ve dünyada önde gelen moda evlerinin koleksiyonlarını sizler için araştırıp, en güzel modelleri sizlere sunuyor. Yazlık elbiseler, uzun elbiseler, kısa elbiseler aradığınız hangi modelse, düğünde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız. Mezuniyet balosu yaklaştıysa, arkadaşlarınızla gideceğiniz özel bir gece giyecek kıyafetiniz yoksa, bırakın abiye budur sizin için en güzel elbise modelini seçsin.

Giyim ve moda anlayışı artık değişiyor, ve tüm hanımlar bizlere göre şık olmayı hak ediyor.  Abiye budur binlerce abiye ve elbisenin kalbi.

25 Ocak 2013 Cuma

Abiye Budur | Binlerce Abiye Modeli Burada: 2013 Etek Modelleri

Abiye Budur | Binlerce Abiye Modeli Burada: 2013 Etek Modelleri: Yeni bir yıl, hanımlar ve moda tutkunları için yeni modeller, yeni tarzlar ve yeni tatlar demek aslında. Bizde sizi bu yeni modellerle bir...

17 Ocak 2013 Perşembe

abiye

"Abiye, kadnlarn en çok tercih ettikleri elbise modellerinin banda gelmektedir. Günlük giyimin dnda abiyeler daha çok özel gecelerde, kutlama ve partilerde giyilirler. Özel tasarm bu kyafetler kl ve zerafeti temsil etmektedir. Türkiyede bir çok moda evi kendi tasarm abiye modellerini üretmektedir. Bunun dnda abiye modelleri kendi içinde, parti, balo, sahne ve vb alt kategorilere ayrlmaktadr.

Kısa abiye modelleri genelde yaz mevsiminde tercih edilen bir elbise modelidir. kısa hanmlarn tercih ettii bu model. Kadına daha zarif ve uzun bir görünüm kazandrr. Abiyeyeler genelde düünlerde giyildikleri için, oldukça fazla abartya kaçlm modellerde mevcuttur. Abiye alrken nerede giyileceine göre bir model belirlemek çok daha mantkldr.

Fiyat olarak dier elbise modellerine oranla çok daha pahal olan bu elbiseler için bir çok moda evi kendi tasarmlar gerçekletirmektedir., özellikle istanbulda uygun fiyatlara abiye satan moda evleri mevcuttur. yi bir aratrma ile aksaray, merter civar semtlerde uygun fiyatl özel tasarm abiye modelleri bulmak mümkün olduu gibi bebek ve nianta semtlerinde ise dünyaca ünlü modaclarn tasarmlarn görebilirsiniz."

14 Ocak 2013 Pazartesi

ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modeller...

 ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri : Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister.

Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister. Güzel görünmenin anahtarlarından biride abiye elbise modelleridir.
Abiye, bazen işi bilmeyen kadınların elinde bir moda felaketine dönüşmekte. Abiye elbise modellerinin kullanım alanları özel geceler olduğu için en abartılı abiye modelini giymek, gecenin en şık insanı olacağınız anlamına gelmez. Yerine göre giyebileceğiniz farklı abiye modelleri mevcuttur.

Mesela 2013 yılının uzun abiye modellerini incelediğim kadarıyla muhteşem, ama kısa boylu hanımların uzun abiye modelleri seçerken dikkatli olması gerekir. Eğer illa uzun abiye modeli beğendiyseniz mutlaka yırtmaçlı olmasına dikkat ediniz. Uzun hanımlar ise bu konuda daha şımarık davranabilirler, kısa abiye modelleri ve uzun abiye modellerinden dilediklerini giymekte özgürler.
2013 abiye modellerinde dikkat ettiğim bir diğer şey ise artık, kabarık, taşlı, pullu abiye modellerinin yerini, sade ve daha düz renkli modellerin alması. Yani bundan sonra Bülent Ersoy gibi kadınları düğünlerde daha az göreceğimiz için modacılara burdan teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Birazda renklerden bahsedelim. Mesela siyah abiye modellerini daha çok, işle ilgili gecelerde veya galalarda giymeniz, size zarif ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah abiyeler zerafetin kapısını aralar. Esmer bir teniniz var ise kırmızı abiye modellerini tercih edebilirsiniz, kırmızı abiyeler her zaman kadını oldukça dişi ve çekici gösterir, hatta dozu biraz daha abartıp derin yırtmaçlı abiye modeline yönelmeniz erkekler üzerinde kimyasal silah etkisi yaratabilir. Düğün, nişan vb. organizasyonlarda ise mavi abiye modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki koleksiyonda ağırlıklı olarak uzun abiyeler mevcut, bunların dışında kırmızı, siyah abiye modelleride fazlasıyla var. mavi abiyeler için yakında ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Yani farklı abiye modellerinide zamanla yüklemeye devam edicem, bağlantıda kalın :)

Neyse lafı çok uzattım, bu konuda paylaştığım abiye modelleri, 2013 yılının abiye modelleridir.
Çoğu ünlü moda evlerinin koleksiyonlarında bulunmaktadır. Tamamı benim zevklerime göre seçilmiştir. İşte 2013 abiye modelleri, tadını çıkarın :))

12 Ocak 2013 Cumartesi

ABİYE BUDUR: Uzun Abiye Modelleri 2013

ABİYE BUDUR: Uzun Abiye Modelleri 2013: Karar verilirken belkide kadınları en fazla zorlayan abiye elbise modelleridir . Bir çok kriter vardır bu kıyafeti giymek için. Düğünde, niş...

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada

ABİYE BUDUR: Balo Elbiseleri | Yüzlerce Model Bir Arada: Balo kelimesi, italyanca dans etmek anlamına gelen ballare kelimesinden türediği konusunda fazlaca süphelerim var. Balo ve dans birbirin...

10 Ocak 2013 Perşembe

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler: Kadınlara kendisini özel, güzel ve seksi hissettiren en bilindik giysidir kırmızı elbiseler . Uygun makyaj ve ortamda kadını çekici hatta u...

9 Ocak 2013 Çarşamba

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri: Mango 2013 yılı elbise modelleri vitrinde yeni sahiplerini beklemeye başladı.

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

Zara elbise modelleri çok şık gerçekten çok farklı modelleri mevcut fiyat olarakta muhteşem uygun fiyatlar , bira araştırma yaparken zaranın ürünlerini abiye budur diye bir blog keşfettim, tüm zara elbise modellerini toplamışlar gerçekten çok beğendim. teşekkür ediyorum burda onlara . Zara elbise modellerini çok seviyorum sizleride çok seviyorum iyi günler zaralı gnler ve trendiniz hiç eksik olmasın...

2 Ocak 2013 Çarşamba

2013 etek modelleri

2013 yılının öncelikle herkese şans getirmesini dilerim. özelliklede bana ve aileme neyse,
uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum. konumuz 2013 yılında mini etek ve etek modellerinde bizi ne gibi heyecan verici haberlerin ve modellerin beklediği,

2013 yılı derinin yılı olacak , şimdiden buna hazırlansanız iyi olur. özelikle 2013 etek modellerinin bir çoğu deri etek modellerinden oluşacak buda size ister istemez şık olma firsatı sunmakta.

bunların dışında kadife eteklerde 2013 yılında karşımıza çıkacak bir başka etek modeli olmasını bekliyorum. incelediğim markalar arasında bir çok firma kadife ve deri eteğe öncelik vermiş durumda.

Elbiselerde ise daha farklı şeyler olmakta , koton, zara, mango,bershka, batik, afrodit gibi markalar 2013 yılı elbise modellerinde daha koyu tonlara yer vermiş durumdalar bununda bir sebebi var galiba, neyse 2013 yılı elbise modelleri çok güzeller bakalım istediğim tm modellere sahip olacakmıyım. herkse iyi yıllar .