31 Aralık 2012 Pazartesi

Mini Etek Modelleri

Mini eteklerin boyu giderek kısalıyor mu yoksa kızlarımız her geçen gün uzamaya devam mı ediyolar. mini etek deyince aklımıza ilk ne gelir?

güzel bacaklar tabiki :)

ama konumuz güzel bacaklar değil, belki ileride güzel bacak galerisi hazırlarım ama şimdi değinmek istediğim konu, mini etek modelleri,

sokakta gördüğüm şu ki kızlarımız mini etekten mini- cik te olsa anlamıyorlar. yani o güzelim etekler bilerek isteyerek bile olsa bu kadar saçma giyilebilir.

Mini etek giymek için cidden moda hakkında bilgili olmak gerekmekte, çünkü her mini etek modeli her kıza yakışmıyor. üzücü olduğunu biliyorum ama etek alırken aldığınız etek modelinin sizinle ne kadar uyumlu olduğuna bakmalısınız. uzun bacaklarınız varsa farklı mini etek modelleri, kısa bacaklarınız varsa daha bol dar mini etek modelleri giymeniz sizin yararınıza olaraktır.

Mini Etek Modelleri

Başlıca anlatmak gerekirse mini etek modelleri iki kategoriye ayrılır dar kalçaları saran modeller ve lise döneminden hatılarsınız daha bol modelleri.

dar modelleri daha düz bacaklı hanımların giymesinde fayda var diye düşünüyorum, geniş hani şu liseden kalma etek modellerini ise çarpık bacaklı hanımlara tavsiye edebilirim, mini etek giymek seksi olmak anlamına gelmiyor. mini etek giymek başlı başına uzmanlık ister, mini etek modelleri her zaman sizin için yapılmamıştır. kendinize iyi bakın.

mango elbise modelleri ve mango 2013 modelleri

Etekler dünyada kadınların dişiliğinin belkide en önde gelen simgelerinden biri , bir kadına verilebilecek en güzel hediye, peki etek modelleri konusunda ne kadar bilgiliyiz.

mango etek modelleri:

mango bilindiği üzere ispanol modasının devlerinden , özellikle geçmiş ile geleceği harmanlayan marka, ortaya çıkardığı bu farklı ve kendine has sentezi elbise ve eteklerinde muhteşem bir estetik ile bizlere sunmakta. farklı renk kombinasyonları denediği etek modelleri ile sürekli kadınların göz bebeği olmayı sürdürmekte.  mango yarattığı etek ve elbise modelleri ile modern kadının kimbilir belkide geçmişe olan özlemi denilebilir.

mango elbise modelleri:

dar elbiseler, uzun elbiseler, çiçekli elbiseler, bol elbiseler ve şıklık bunların hepsinin harmanlanıp ruh kazandığı tek yer mango diyebiliriz. zamane hippileri, çiçeğin kadınları, güneşin kızları, sahilde içilecek hafif bir içki, saçları dalgalandıran tatlı bir rüzgar ve huzur verici bir gülücük. işte mangonun bir kadında bıraktığı izler. uzun elbiselerin verdiği saflığı kadınlara yakıştırmasını çok iyi biliyor mango. bu yüzden mango elbise modelleri türkiye oldukça rağbet görmekte, mango mağazaları çarşamba pazarını hiç aratmıyor. bir modeli almak için diğer güne bırakmak o elbise modeline sonsuza kadar veda etmek demek. mango mağazalarında yşam zordur hanımlar.

Mango abiye modelleri

Mango abiye modellerinde en çok dikkatimi çeken şey sadelik ve siyah , mango bu iki şeyden çoğu modelinde vazgeçemiyor. Bence çokta iyi yapıyor. süslü püslü, tüylü ışıklı led tabelalara benzeyen sözde ihtişamlı gece kıyafetlerinden ve abiyelerden tiksinir olmuştuk. mango abiye modelleri sayesinde gecelerde asil kadınlar görmeye başladık. Birde mango abiyelerinde kesim olarak farklı teknikler uygulamakta yani bedeniniz ve vucüt şekliniz elbiseye uyum sağlıyor, abiyeye uyum sağlıyor abiye üzerinizde abes durmuyor.

Ben şahsi yorumumda eklemek istiyorum.

mango 2013 elbise modelleri

Önüzümüdeki sezonda peki bizleri neler bekliyor. tabiki alışık olduğumuz mango şıklığı yine mango 2013 modellerinde de karşımıza çıkacaktır. Bu konuda hiç bir şüphem yok. bunun dışında mango abiylerde mavi ağırlıklı renkler bekliyorum. sadece mango değil diğer markaların elbise modellerinin çoğunda mavi ağırlıklı elbiseler beklemekteyim. 30 Aralık 2012 Pazar

mavi elbiseler

Ben neyin giyilmesi gerektiğini bilmem, ama mavi bir elbisenin çocuksu bir kadını gözlerimin önüne getirdiğini söyleyebilirim. Bu yüzden de mavi elbiseleri çok severim. birde kapalı bir havada güneş batmakta iken, mavinin kırılmalarına hayran kalabilirim.

Buraya özgü bir olaymı bilmiyorum ama ( olay olduğu konusundada süphelerim var) Türkiye mavi renkli kıyafet modelleri ve elbise modellerine bence soğuk yaklaşmakta. Mavinin sanırım kişiyi olduğundan daha ogun gösterdiğine dair garip fikirlere sahipler.

Dediğim gibi mavi elbiseler ve mavi elbise modelleri farkını denizin renklerinden alır ve taze renklerdir. insanı sadece taze ve hayat dolu gösterir.

Mavi elbiseli günler dilerim..

Mavi elbise fotoğrafları için tıklayın