31 Aralık 2012 Pazartesi

Mini Etek Modelleri

Mini eteklerin boyu giderek kısalıyor mu yoksa kızlarımız her geçen gün uzamaya devam mı ediyolar. mini etek deyince aklımıza ilk ne gelir?

güzel bacaklar tabiki :)

ama konumuz güzel bacaklar değil, belki ileride güzel bacak galerisi hazırlarım ama şimdi değinmek istediğim konu, mini etek modelleri,

sokakta gördüğüm şu ki kızlarımız mini etekten mini- cik te olsa anlamıyorlar. yani o güzelim etekler bilerek isteyerek bile olsa bu kadar saçma giyilebilir.

Mini etek giymek için cidden moda hakkında bilgili olmak gerekmekte, çünkü her mini etek modeli her kıza yakışmıyor. üzücü olduğunu biliyorum ama etek alırken aldığınız etek modelinin sizinle ne kadar uyumlu olduğuna bakmalısınız. uzun bacaklarınız varsa farklı mini etek modelleri, kısa bacaklarınız varsa daha bol dar mini etek modelleri giymeniz sizin yararınıza olaraktır.

Mini Etek Modelleri

Başlıca anlatmak gerekirse mini etek modelleri iki kategoriye ayrılır dar kalçaları saran modeller ve lise döneminden hatılarsınız daha bol modelleri.

dar modelleri daha düz bacaklı hanımların giymesinde fayda var diye düşünüyorum, geniş hani şu liseden kalma etek modellerini ise çarpık bacaklı hanımlara tavsiye edebilirim, mini etek giymek seksi olmak anlamına gelmiyor. mini etek giymek başlı başına uzmanlık ister, mini etek modelleri her zaman sizin için yapılmamıştır. kendinize iyi bakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder